वीरगञ्जमा कोरोना जितेर २० जना घर फर्के

371

वीरगञ्ज १६ श्रावन । वीरगञ्ज महानगरपालिका– ५ जेल रोड निवासी ४७ वर्षीय जोगिन्द्र महतो कोरोना भाइरसको संक्रमणलाई परास्त गरेर घर फर्किनु भएको छ ।

निमोनियाको समस्यामा रहनु भएका महतोले मृत्युलाई जितेर फर्किनु भएको हो । वीरगञ्जको कोभिड अस्पताल गण्डकमा सघन उपचार कक्ष (आइसीयु) मा राखेर उहाँको उपचार भएको थियो । महतोको परिवार आफन्तजन र इष्टमित्र निकै खुशी भएको परिवारिक श्रोतले जनाएको छ ।

यसै गरि अस्पतालमा उपचार गराई रहेका अन्य १९ जना पनि कोरोना भाइसको संक्रमणलाई परास्त घर फर्किएका छन ।नारायणी अस्थायी कोरोना अस्पताल गण्डकबाट संक्रमणमुक्त भएर २० जना डिस्चार्ज भएको डा.निरज सिंहले बताउनुभयो । अस्पतालका इन्चार्ज डा. निरजकुमार सिंहका अनुसार बिहीबार दुई जना र शुक्रबार १८ जना गरी २० जना संक्रमित निको भएर डिस्चार्ज भएका हुन् ।

पछिल्लो दुई पीसीआर रिपोर्ट नेगेटिभ आएपछि उनीहरुलाई डिस्चार्ज गरिएको हो । डिस्चार्ज हुने २० जनामध्ये ३ जना महिला रहेको अस्पतालले जनाएको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here