नेपालका बाढीपहिरो पीडितकालागि भारतले दियो १५ गाडी राहत सामाग्री

185

वीरगञ्ज ३० भदौ । नेपालका बाढीपहिरो पीडितको लागि भारत सरकारले १५ गाडी राहत सामाग्री दिएको छ । गत शुक्रवार साँझ एकीकृत जाँच चौकी (आईसिपी) को नाका हुँदै १५ गाडी राहत सामाग्री वीरगञ्ज आईपुगेको छ ।

आईसिपीको नाका हुँदै १५ वटा मिनी ट्रकमा लोड गरी उक्त राहत सामाग्री वीरगञ्ज महावाणिज्य दूतावासको कार्यालयमा पु¥याएर फिर्ता भएको भारतीय महावणिज्य दूतावास वीरगंजका महावाणिज्य दूत नितिश कुमारले बताएका छन ।

राहत सामाग्रीमा ५ सय टेन्ट र ८ सय थान प्लाष्टिक सिट रहेको छ । नेपाल भारत महिलामैत्री समाजको सहकार्यमा ती समानहरु नेपालको विभिन्न ठाउँका बाढी तथा पहिरो प्रभावितहरुलाई र प्रदेश २ को रौतहट र महोत्तरीका बाढी पीडितहरुको लागि पनि वितरण गरिने भारतीय महावणिज्य दूतावास वीरगञ्जका महावाणिज्य दूत नितिश कुमारले बताएका छन ।मन्त्रिपरिषद्को भदौ १८ गतेको निर्णयअनुसार अर्थ मन्त्रालयको भन्सार विभागले भारतबाट प्राप्त हुने ती समानहरुको लागि भन्सार महसुल तथा अन्य राजश्व छुट गर्न वीरगञ्ज भन्सारलाई पत्राचार समेत गरेको थियो ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here