वीरगञ्जमा आज थप एक पुरुषको कोरोनाबाट मृत्यु

678


वीरगञ्ज ३१ श्रावन । वीरगञ्जमा शनिबारपनि एक जनाले कोरोनाभाइरस सङ्क्रमणबाट ज्यान गुमाएका छन् । वीरगञ्जको नारायणी अस्पतालमा उपचाररत एक ४७ पुरुषको आज बिहान मृत्यु भएको हो ।

मृत्यु हुने पुरुष वीरगञ्ज महानगरपालिका वडा नं. २६  अठराह सुगौलिका बासिन्दा हुन् । उनमा मृत्यु पश्चात सङ्क्रमण पुष्टि भएको अस्पतालले जनाएको छ ।

शनिबार बिहान अचानक श्वासप्रश्वासमा समस्या आउँनका साथ नाक र मुखबाट रगत निस्केपछि उनलाई नारायणी अस्पतालमा व्यवस्थापन गरिएको सेमी आइसोलेसनमा भर्न गरिएको थियो ।आइसोलेसनमा उनको स्वास्थ्यमा सुधार नआएपछि उनलाई आइसीयुमा सिफ्ट गरेर उपचार गर्ने क्रममा मृत्यु भएको अस्पतालका मेडिकल सुपारीटेन्डेन्ट डा. मदनकुमार उपाधायले बताए ।

मृत्यु पश्चात उनको स्वाबको नमूना संकलन गरेर पिसिआर परिक्षण गर्दा कोरोना पुष्टि भएको हो । उनको शव अहिलेपनि नारायणी अस्पतालमै राखिएको डा. उपाध्यायले बताए । मृतकको शव व्यवस्थापनको जिम्मा नेपाली सेनालाई लगाइएको उनले जानकारी दिए ।

योसँगै पर्सामा कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु हुनेको संख्या २१ पुगेको छ भने सङ्क्रमितको संख्या ११ सय कटेको छ । वीरगञ्जमा कोरोना समुदाय स्तरमा फैलिएको भन्दै स्थानीय प्रशासनले विगत २१ दिनदेखि निषेधाज्ञा समेत लगाएको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here