कोरनाबाट बाराका दुई जनाको वीरगञ्जमा मृत्यु

862


वीरगञ्ज २९ श्रावन । बारा जिल्लाको दुई व्यक्तिमा मृत्युपछि कोरोना सङ्क्रमण पुष्टि भएको छ । वीरगञ्जको नारायणी अस्पतालमा उपचाररत बारा जिल्लाका दुई जनामा बिहिबार मृत्युपछि कोरोना सङ्क्रमण पुष्टि भएको हो ।

नारायणी अस्पतालको पिसिआर प्रयोशालाले उपलब्ध गराएको पछिल्लो विवरण अनुसार मृत्यु हुनेमा बारा जिल्लाको प्रसौनी गाउँपालिकाका एक पुरुष र जितपुरसिमरा उपमहानगरपालिकाका एक पुरुष रहेका छन् ।

प्रसौनी गाउँपालिका वडा नं. २ प्रसौनीटोल निवासी ६५ वर्षीय दिनेश प्रसाद कलवारको नारायणी अस्पतालमा उपचारको क्रममा बिहिबार बिहान मृत्यु भएको हो ।केहि दिनदेखि ज्वरो आएपछि घरमै उपचाररत वृद्धालाई बुधवार श्वासप्रवासमा समस्या भएपछि उनलाई वीरगञ्ज वयोधा स्अथितस्पतालमा भर्ना गरिएको थियो । वयोधामा उनमा कोरोना सङ्क्रमणको लक्षण देखिएपछि चिकित्सकहरुले उनलाई नारायणी अस्पताल सिफ्ट सिफ्ट गरेका थिए ।

नारायणी अस्पतालमा भेन्टिलेटर खाली नभएपछि शंकास्पद कोभिड वार्डमै उनको बिहीवार बिहान ९ बजे मृत्यु भएको अस्पतालका चिकित्सक डा. उदय नारायण सिंहले बताए ।

त्यस्तै जितपुरसिमरा उपमहानगरपालिका वडा नम्बर ४ सिमरा टोल निवासी ५० वर्षीय शेख समिमुल हकको बिहिबार बिहान मृत्यु भएको थियो ।

उच्च रक्तचाप र मधुमेहका बिरामीसमेत रहेका वृद्धको स्वास्थ्यमा गडबडी भएपछि उनलाई वीरगञ्जस्थित नेशनल मेडिकल कलेज तथा शिक्षण अस्पतालमा भर्ना गरिएको थियो । त्यहाँ उनमा कोरोनाको लक्षण देखिएनसाथ चिकित्सकले बुधबार दिउँसो नारायणी अस्पताल पठाएका थिए ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here