वीरगञ्जमा थपिए २२ कोरोना सङ्क्रमित, श्रावनमा मात्रै १८ ले ज्यान गुमाए

649

वीरगञ्ज २६ श्रावन । पर्सामा २२ जना नयाँ कोरोना सङ्क्रमित थपिएका छन् । वीरगञ्जस्थित नारायणी अस्पतालको पिसिआर प्रयोशालाले सोमबार सार्वजनिक गरेको विवरण अनुसार ६ महिलासहित २२ जना नयाँ कोरोना सङ्क्रमित थपिएका हुन् ।

सोमबार थपिएका सङ्क्रमितहरुको उमेर समुह १८ वर्षदेखि ५० वर्ष रहेको छ । थपिएका सङ्क्रमित मध्ये केहि कन्ट्याक्ट ट्रेसिङमा परेका, केहि मास ट्रेसिङमा परेका र केहि स्वेच्छाले आफ्नो पिसिआर परिक्षण गराएका समेत रहेका नारायणी अस्पतालका मेडिकल सुपरिन्टेन्डेन्ट डाक्टर मदनकुमार उपाध्यायले जानकारी दिए ।

उनले पर्सा र बाराका गरी सोमबार पुष्टि भएका सङ्क्रमित मध्ये केहि वडा अध्यक्ष, चिकित्सक, स्वास्थ्यकर्मी, उद्योगमा कार्यरत कामदार समेत रहेको जनाए ।थपिएका सङ्क्रमितमा पोखरीया नगरपालिकास्थित पोखरिया अस्त्पालमा कार्यरत एक २५ वर्षीय चिक्तिसक रहेका छन् भने २२ र २३ वर्षका दुई जना अन्य स्वास्थ्यकर्मी पनि सङ्क्रमित भएका छन् । त्यसैगरी बारा जिल्ला घर भइ नारायणी अस्पतालमा मेडिकल वार्डमा कार्यरत २० वर्षीय महिला स्वास्थ्यकर्मी पनि सङ्क्रमित भएकी छन् ।

पोखरीया नगरपालिका वडा नं १ का वडा अध्यक्ष बंका राउत कुर्मीलाई पनि कोरोना सङ्क्रमण पुष्टि भएको छ ।

त्यस्तै जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्सामा सङ्कलन गरिएको विभिन्न व्यक्तिको स्वाब परिक्षण गर्दा चार जनामा सङ्क्रमण पुष्टि भएको छ । उनिहरु २२, २६, २९, ३५ वर्षिय गरी चार जना पुरुष रहेका छन् ।

त्यसैगरी बारा जिल्लाक जितपुरसिमरा उपमहानगरपालिकास्थित औषधि उद्योग म्यागनस फर्माका कार्यरत तिन कर्मचारीलाई पनि कोरोना सङ्क्रमण भएको । उद्योगमा ३६ र ४० वर्षका पुरुष र ४८ वर्षकी महिला गरी ३ मजदुरमा सङ्क्रमित भएका हुन् ।

वीरगञ्ज महानगरपालि वडा नं. २  छपकैयाँ एक जना ३० वर्षीय पुरुष, वडा नं. ११ श्रीपुरका १८, २२ र २७ वर्षीय पुरुष र एक ५० वर्षीय महिलागरी ४ जना , वडा नं. १२  का ३५ वर्षीय पुरुष, वडा नं. १६ नगवाका ५० वर्षीय पुरुषमा कोरोना सङ्क्रमण पुष्टि भएको अस्पतालले जनाएको छ ।

पर्सामा मात्रै सङ्क्रमितहरुको संख्या १ हजार भन्दा माथि काटेको छ । आज थपिएका २५ सङ्क्रमितलाई मिलाएर पर्सामा अब १ हजार ४० जनामा कोरोना सङ्क्रमण पुष्टि भएको तथ्याङ्कले देखाएको छ । त्यसैगरी हालसम्म पर्साका विभिन्न अस्पतालमा २२ जनाले कोरोना सङ्क्रमणबाट ज्यान गुमाएका छन् । सङ्क्रमणबाट मृत्यु हुनेमा दुई जना भारतीय, एक जना वेवारिसेसमेत छन् । श्रावनयता मात्रै पर्सामा १८ जनाको सङ्क्रमणबाट मृत्यु भएको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here