वीरगञ्जको कोरोना अस्पतालमा उपचाररत वृद्धको मृत्यु, रिपोर्ट आउँन बाकी

627

वीरगञ्ज २२ श्रावन । नारायणी अस्पतालको मातहातमा रहेको अस्थायी कोभिड अस्पताल गण्डकको आइसोलेसनमा उपचार गराई रहेका एक वृद्धको मृत्यु भएको छ ।

आइसोलेसनको आइसीयु कक्षमा उपचार चलिरहेको ५६ वर्षीय पुरुषको बिहिबार बिहान मृत्यु भएको हो । मृतक वृद्धको स्वाब सङ्कलन गरेर पिसिआर परिक्षणको लागी नारायणी अस्पताल गएपनि रिपोर्ट आउँन बाकि रहेको अस्पतालले जनाएको छ ।

मधुमेय र मुटुरोगी वृद्धमा पछिल्लो समय स्वासप्रसावमा समस्या देखिएपछि कोरोनाको शङ्का लागेर उनलाई कोभिड अस्पताल गण्डकमा भर्ना गरिएको थियो ।मंगलबार राती भर्ना भएका वृद्धको स्वास्थ्यमा अचानक समस्या आएपछि उनलाई बुधबार रातीदेखि अस्पतालको आइसीयु कक्षको भेन्टिलेटरमा राखेर उपचार सुरु गरिएको थियो । बुधबारनै उनको स्वाब परिक्षणको लागी नारायणी अस्पताल पथाइएको गण्डक कोभिड अस्पतालका इन्चार्ज डा. उदय नारायण सिंहले जानकारी दिए ।

आइसीयुमा उपचाररत वृद्धको आज बिहान पौने ८ बजे करिवमा मृत्यु भएको डा. उदय सिंहले बताए । ‘हिजो रातीदेखि उनको स्वास्थ्य अवस्था गम्भीर हुँदै गएपछि हामीले उनलाई आइसियुमा सिफ्ट गरेर भेन्टिलेटरमा राखेर उपचार गर्दै थियौं । तर आज बिहान धेरै प्रयासको वावजुद हामीले उनलाई बचाउँन सकेनौं,’ डा. सिंहले भने ।

मृतक वृद्ध वीरगञ्जका भनिएपनि उनको स्थायी ठेगाना अहिले खुल्न सकेको छैन ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here