वीरगञ्जमा थप एक महिलाको कोरोनाबाट मृत्यु

465


वीरगञ्ज १७ श्रावन । वीरगञ्जमा थप कोरोना सङ्क्रमितको मृत्यु भएको छ । नारायणी अस्पतालको मातहातमा रहेको गण्डक अस्थायी कोभिड विशेष अस्पतालमा उपचाररत महिलाको शनिबार साँझ मृत्यु भएको हो ।

वीरगञ्ज महानगरपालिका वडा नं. १६ नगवा निवासी ६८ वर्षीय महिलाको कोरोनाबाट मृत्यु भएको छ । वीरगञ्जमा आज कोरोना सङ्क्रमणबाट यो दोस्रो मृत्यु पुष्टि भएको हो । यसअघि सोहि वडाकी अर्की एक महिलामा मृत्यु पछी कोरोना पुष्टि भएको थियो ।

विगत केहिदिनदेखि नारायणी वयोधा अस्पतालको आइसियु कक्षमा उपचाररत महिलामा कोरोना सङ्क्रमण पुष्टि आज साँझ मात्रै भएपछी उनलाई गण्डक कोभिड अस्पतालमा सिफ्ट गरिएको थियो ।श्वासप्रश्वास समस्या देखिएको उहाँको स्वाब नारायणी अस्पतालको ल्याबमा पिसिआर मार्फत परिक्षण गर्दा कोरोनाभाइरस सङ्क्रमण पुष्टि भएको थियो । उहाँको साँझ ६ बजे उपचारको क्रममा निधन भएको अस्पतालका डा. निरज सिंहले जानकारी दिए ।

उहाँको शव गण्डक कोभिड अस्पतालमै राखिएको छ । यससँगै पछिल्लो १० दिनमा कोरोना संक्रमणका कारण पर्सामा मृतकको संख्या ११ पुगेको छ ।


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here