बाराका पत्रकार दुवे पक्राउ, अनुसन्धानको लागि १० दिन म्याद थप

6227

वीरगंज १५ श्रावण । पर्सा प्रहरीले बाराका पत्रकार उमेश दुवेलाई नियन्त्रमा लिएर मुद्दा चलाएको छ । बाराको फेटा गाउँपालिका फुलवरिया निवासी टिभि टुडेका सम्वाददाता दुवेलाई जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्साका अपराध अनुसन्धान शाखा (क्राइम ब्रान्च) को टोलीले बुधबार वीरगंजस्थित माई टिभिको कार्यालय अगाडीबाट नियन्त्रणमा लिएको थियो ।

त्यस अघि बुधबार विहान पत्रकार दुवे र पर्सा प्रहरी प्रमुख प्रहरी उपरिक्षक गंगा पन्तसहितका डिउटीमा खटेका प्रहरी बिच वीरगंज पावर हाउस चोकमा विवाद भएको थियो । मुख्य सडक भएर जाने बिषयमा भएको विवाद पछि पत्रकार दुवेले आफ्नो फेसबुकमा एउटा स्टेटस लेखेका थिए । सोही बिषयलाई लिएर पर्सा प्रहरीको क्राइम ब्रान्चको टोलीले उनलाई नियन्त्रमा लिएको बुझिएको छ ।

तर बिहिबार दिउसो मात्र पत्रकार दुबेमाथी प्रहरीले सार्बजनिक शान्ति कसुर विरुद्धको मुद्दा दर्ता गरि म्याद थमाएको हो ।पर्सा प्रहरी प्रवक्ता प्रहरी नायब उपरिक्षक मनोजित कुँवरले दुवेमाथी सार्वजनिक शान्ति विरुद्ध खसूरमा मुद्दा दर्ता गरिएको वताए । उनले डिउटीमा खटेको प्रहरीलाई मिस विहेभ गरेको कसुरमा सार्बजनिक शान्ति विरुद्धको मुद्दा दर्ता गरी अनुसन्धानको लागि १० दिन म्याद थप गराइएको जनाए ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here