७ लाख १० हजारसम्मको लटको लाइसेन्स आयो वीरगंज लाइसेन्स शाखामा सम्पर्क गर्न प्रमुख साह अपिल

4342

वीरगंज २९ असार । प्रदेश २ सरकारको मातहतमा रहेको यातायात व्यवस्था कार्यालय वीरगंजले लाइसेन्स शाखाले एक महीनाभित्र ४२ हजार चालक अनुमतिपत्र दिने लक्ष्य राखेको छ ।

लकडाउनले गर्दा नयाँ सेवाग्रही नथपिएपछि लाइसेन्स वितरणको समस्या हल हुन भएको यातायात व्यवस्था कार्यालय वीरगंज शाखाका प्रमुख सुशील साह बताए ।

“१७ हजार लाइसेन्स छापेर आइसकेको छ, बिस्तारै वितरण पनि शुरू भएको छ । असार १ गतेदेखि अन्य २५ हजार स्मार्टकार्ड लाइसेन्स एक साताभित्र यातायात व्यवस्था विभागबाट वीरगंज आइपुग्ने छ”– यातायात व्यवस्था कार्यालय वीरगंज शाखाका प्रमुख सुशील साह बताएका छन ।वीरगंज आसापासका सेवाग्रहीको पखाइको दिन अन्त्य भएको छ ।” लकडाउन खुकुलो भएसँगै असार १ गतेदेखि लाइसेन्स वितरण भइरहेको र नवीकरणबाहेक अन्य सेवा शुरू भएको छ ।

कार्यालयका प्रमुख साहले ७ लाख १० हजारसम्मको लटको लाइसेन्स छपाइ भएर आइसकेको हुनाले सेवाग्राहीले आफ्नो रसिद अनुसार कार्यालयमा सम्पर्क गर्न पनि यातायात व्यवस्था कार्यालय वीरगंज शाखाका प्रमुख साहले अपिल गरेका छन् ।

२०७४ असार १८ गतेदेखि २०७७ असार २५ गतेसम्म १ लाख २३ हजार ९ सय ४० जनाले परीक्षा पास गरी लाइसेन्सको लागि विभागमा अनुरोध गरेकोमा असार २५ गतेसम्म १ लाख १० हजार १ सय २९ जनाको लाइसेन्स छाप्ने काम पुरा भइसकेको छ ।

उनका अनुसार अब वीरगंज कार्यालयबाट जम्मा ११ हजार २ सय ३२ जनाको लाइसेन्स छपाइ हुन बाँकी छ । तर लकडाउनले विभागमा लाइसेन्स छपाइको काम नरोकिएकोले लाइसेन्सका लागि महीनौं कुर्नुपर्ने बाध्यता अन्त्य हुने देखिएको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here