सू्र्तीको डब्बा पोखरीको पानीमा खसेपछि झिक्न गएका छपकैयाका सोनारको गयो जान

3840


 

वीरग्न्ज १२ चैत । वीरगन्ज महानगरपालिका १ छपकैयाको नयाँ बस्तीमा रहेको वाटर ट्रिटमेन्ट प्लाण्टको पानी भण्डारण गरिने पोखरीमा डुबेर एकजनाको मृत्यु भएको छ । मृत्यु हुनेमा कालीका कन्ट्रक्सनमा कार्यरत छपकैया घर भएका राजेन्द्र साह सोनार रहेका छन् ।महानगरका घर र नालाबाट उत्सर्जन हुने फोहोर पानी प्रशोधनका लागि महानगरपालिकाले नयाँवस्तीमा ट्रिटमेण्ट प्लाण्ट बनाएको छ ।

त्यही ट्रिटमेण्ट प्लाण्टको पोखरीमा डुबेर सोनारको मृत्यु भएको हो । बुधबार अपरान्ह ४ बजे तिर सू्र्ती (खैनी)को डब्बा पोखरीको पानीमा खसेपछि झिक्न भनेर गएका सोनार आफै चिप्लिएर पोखरीमा खसेर डुबेका हुन् ।२० फिट गहिरो पानी रहेको पोखरीमा डुबेका सोनारलाई सशस्त्र प्रहरीको गोताखोरको टोलीले पोखरीमा डुबेको आधाघण्टा पछि मृत अवस्थामा फेला पारेको हो । सोनारको शव पोष्टमार्टमका लागि नारायणी अस्पतालमा पठाइएको वडा प्रहरी कार्यालय विर्ताका प्रहरी निरीक्षक निर्मल पनेरुले जानकारी दिए ।