वीरगंजमा कोरोना लागेको भनिएको युवामा आशंका मात्र, उपचार गराई घर फर्किए

10788
फाईल तस्बीर

वीरगंज ३ चैत । वीरगंजमा कोरोनाको आशंकामा उपचार गराउन आएका युवामा कोरोना नभएको पुष्टि भएको छ । रुगाखोकी र सामान्य ज्वरो उपचार गराउन वीरगंजस्थित नारायणी अस्पताल पुगेका युवकलाई कोरोनाको आशंका भएको समाचार विभिन्न संचार माध्यमले बताएका थिए ।

तर नारायणी अस्पतालका चिकित्सकका अनुसार युवकलाई मौसमी फ्लु र रुगाखोकी मात्र लागेको थियो । उनि उपचार गराई घर फर्किसकेका छन् ।

भारतको दिल्लीमा अध्ययन गरिरहेका ती २२ वर्षीय युवक भर्खरै केहि दिन अगाडी पोखरियामा आफ्नो घर फिर्ता आएका थिए । समान्य रुघा खोकी, ज्वरो भए पछि उनि कोरोना भाईरसको आंशका गर्दे उनी पोखरीया ईलाका प्रहरी प्रमुखको सहयोगमा वीरगंज नारायणी अस्पतालमा चेकजाच गराउन ल्याईएको थियो ।नारायणी अस्पतालका चिकित्सकले चेकजाच पछि समान्य रुघा खोकी, ज्वरो रहेको र उनी उपचार पछि घर पठाईएको  जानकारी गराए ।