रौतहट गरुडामा हुने योनकाण्डको पोल खुल्यो , प्रहरीको छापाबाट सातजना पक्राउ

7910
फाईल फोटो

 

सन्जय सहनी, रौतहट १ मंसिर । रौतहटको मुख्य ब्यापारीक केन्द्र गरुडा स्थित एउटा होटेलमा प्रहरीले छापामारी गर्दा दुईजना केटी सहीत सातजना पक्राउ परेका छन ।बिषेश सुचनाको आधारमा प्रहरीले गरुडा स्थित होटेल खुसीमा छापामारी गर्दा संबेदनसिल अवस्थामा रहेकी दुईजना केटी र चारजना केटालाई पक्राउ गरेको हो ।

शनिवार साँझ ५ बजे ईलाका प्रहरी कार्यालय गरुडाका प्रहरी निरिक्षक रिपेन्द्र शिंहको कमाण्डमा गएको टोलीले होटेल खुसीमा छापामारी गर्दा अर्धनग्न दुई केटीका साथै त्यसै अवस्थामा पाँचजना केटा पक्राउ परेको प्रहरीले जनाएको छ ।

पक्राउ पर्नेहरुमा बौधीमाई नपा ५ का चन्द्रिका साह,वडा ३ का बिनोद ठाकुर लोहार,राधेश्याम प्रसाद कुश्वाहा,गरुडा नपा जिंगडियाटोलका शेख साजीद आलम र हाटेल सञ्चालक गरुडा ५ महमदपुरका बिन्दा साहका छोरा शिवप्रसाद साह रहेको जिल्ला प्रहरी प्रवक्ता डिएसपी नविन कार्कीले जानकारी दिएका छन ।

त्यस्रगरी पक्राउपर्ने यौन ब्यवशायमा संलग्न केटीहरु सर्लाहीकी मधेसीमुलकी रहेको प्रहरीले जनाएको छ । पक्राउ केटा र केटी ईलाका प्रहरी कार्यालय गरुडाको नियन्त्रणमा रहेको तथा घटना बारे थप अनुसंधान भईरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रौतहटले जनाएको छ ।

जिल्लाको मध्यभाग गरुडा स्थित सञ्चालित अधिकांश होटेलमा यौन कारोवार लामोसमय देखी हुँदैआएकोतर शनिवार प्रहरीले होटल खुसी बाट रंगेहाथ होटेल सञ्चालक सहीत यौनब्यवशायमा संलग्न केटी र केटा सहीत सातजनालाई नियन्त्रणमा लिएपछी बास्तविक्ता सार्वजनिक भएको हो ।