मन्त्री सोनललाई धर्मशाला उद्घाटन गर्न नदिने भन्दै विवाद : तर मन्त्री सोनलले गरे उद्घाटन

634

बारा २५ साउन । बाराको परवानीपुर गाउँपालिका ५ स्थित रामजानकी धर्मशालाको उद्घाटनका विषयमा विवाद हुँदा वडा अध्यक्ष सहित सातजनालाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ ।

परवानीपुर गाउँपालिका ५ बहुअरीमा गाउँपालिकाको बजेटबाट निर्माण भएको धर्मशाला शनिवार प्रदेश २ का भौतिक पुर्वाधार विकास मन्त्री जितेन्द्र सोनलले उद्घाटन गर्ने कार्यक्रम तय भएको थियो । मन्त्री सोनलले उद्घाटन गर्ने विषयमा आपती जनाउँदै परवानीपुर गाउँपालिका ५ का वडा अध्यक्ष रामेश्वरप्रसाद कलवार सहितका केहि व्यक्तिले नाराजुलुस गरेका थिए ।संघिय समाजबादी फोरमबाट निर्वाचित वडा अध्यक्ष कलवारले आफ्नो वडामा निर्माण भएको धर्मशाला राष्ट्रिय जनता पार्टीका नेताबाट उद्घाटन गर्न लागिएको भन्दै आफ्नै नेतृत्वमा विरोध प्रदर्शन गरेका थिए । वडा अध्यक्षको समुहले मन्त्री सोनल सहित गाउँपालिका अध्यक्ष हरिनारायण गुप्ता विरुद्ध समेत नाराबाजी गरेका थिए ।

वडाध्यक्ष सहित स्थानीय केहि व्यक्तिको विरोधका विच उक्त धर्मशालाको मन्त्री सोनलले उद्घाटन गरेका छन् । धर्मशाला उद्घाटन कार्यक्रममा जिल्ला समन्वय समिति बाराका अध्यक्ष नवलकिशोर सिंह लगायतको उपस्थिती रहेको थियो ।