जालीनोटको कारोबारमा संलग्न रहेको संखामा सहनीलाई पर्सा प्रहरीले नै पक्राउ गरेको पुष्टि

1571


वीरगन्ज २५ साउन । पर्सा प्रहरीले पकहा मैनपुर गाउँपालिका वडा नं. २ सुर्जाहाका राजेश सहनीलाई पक्राउ गरेको छ । भारतीय प्रहरीले शुक्रबार वीरगंजबाट सहनीलाई पक्राउ गरेर लगेको समाचार सार्वजनिक भए पनि नेपाल प्रहरीले नै प्रकाउ गरेको पुष्टि भएको छ ।

वीरगंजको घण्टाघरबाट शुक्रबार सहनीलाई पक्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्साका प्रहरी उपरिक्ष सोमेन्द्र सिंह राठौरले पुष्टि गरेका छन । पुरानो मुद्दामा अनुसन्धानको लागि सहनीलाई प्रकाउ गरिएको प्रहरी उपरिक्षक राठौरले वताए ।

पुरानो कुन मुद्दामा पक्राउ गर्नु भएको भनेर प्रहरी उपरिक्षक राठौर संग बुझदा उनले भने ‘अहिले हामी अनुसन्धानमा छौं भन्न मिल्दैन, अनुसन्धान पुरा भए पछि हामी वताउछौं’ ।रक्सौलबाट वीरगंज तर्फ आईरहेका ना ४६ प ७६६६ को कालो स्पेलेण्डर मोटरसाईकलमा सवार सहनीलाई सेतो रंगको स्कर्पियो गाडीमा शुक्रबार साझ पांच बजे वीरगन्जको श्रीराम हल नजिकबाट चढाएर केही व्यक्तिहरुले लगेको प्रत्यक्षदर्शीहरुले वताएको सामाचार सार्वजनि भएको थियो ।

यता सहनीको नाउँ बेलाबखत जालीनोटको कारोबारमा संलग्न रहेको आरोप लागे पनि सो मुद्दा सुलझिसकेको वताएको छ । प्रहरीले गलत तरिकाले सहनीलाई फसाउने नियतले पक्राउ गरेको उनको आफन्तजनले आरोप समेत लगाएका छन ।