‘म्यान भर्सेस वाइल्ड’ मा भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदी !

454

डिस्कभरी टेलिभिजन च्यानलको चर्चित शो ‘म्यान भर्सेस वाइल्ड’ मा भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदी देखिने भएका छन् ।

विश्व बाघ दिवसका अवसरमा टेलिभिजन शोका स्टार बेयर ग्रिल्सले आफ्नो ट्विटर एकाउण्टमार्फत आउँदो अगस्ट १२ मा प्रसारण हुने कार्यक्रममा भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदी विशेष भूमिकामा देखिएको जानकारी दिएका छन् ।ग्रिल्सले जानकारी दिएअनुसार कार्यक्रममा भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीसँग वन्यजन्तु संरक्षणका उपायहरुका बारेमा विशेष कार्यक्रमको छायाकंन गरिएको हाो । कार्यक्रममा चर्चित कार्यक्रम प्रस्तोता ग्रिल्ससँग भारतीय प्रधानमन्त्री मोदीले भारतीय प्राकृतिक विविधता र प्रकृति संरक्षणका बारेमा चर्चा गरेका छन् ।

People across 180 countries will get to see the unknown side of PM @narendramodi as he ventures into Indian wilderness to create awareness about animal conservation & environmental change. Catch Man Vs Wild with PM Modi @DiscoveryIN on August 12 @ 9 pm.

बेयर ग्रिल्सले ट्वीटमा लेखेका छन्, ‘१८० देशका नागरिकले छिट्टै नै प्रधानमन्त्री मोदीको फरक पाटो देख्न पाउनेछन् । प्रधानमन्त्री मोदीले वन्यजन्तु संरक्षणका लागि जागरुकता अभियान र वातावरणीय परिवर्तनका बारेमा कुरा गर्दै हुनुहुन्छ । अगस्ट १२ मा बेलुका ९ बजे म्यान भर्सेस वाइल्डमा प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीसँगको विशेष कार्यक्रम नछुटाउनुहोला ।’ उनले #PMModionDiscovery लेखेका छन् ।

#PMModionDiscovery लेख्दै भारतीय प्रधानमन्त्रीले जैविक संरक्षणमा देखाएको तदारुकताको धेरैले प्रशंसासमेत गरेका छन् ।

फरक भूमिकामा मोदी

ग्रिल्सले सार्वजनिक गरेको टिजरमा भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीलाई विशेष भूमिकामा देख्न सकिन्छ । स्पोर्ट्स ड्रेस अपमा रहेका मोदी ग्रिल्ससँग डुङ्गामा नदी तर्दै वन्यजन्तुका बारेमा कुरा गरिरहेका छन् ।

त्यस्तै मोदी ग्रिल्ससँगै जंगल र पहाड उक्लँदै गरेका छन् । शिकार तथा अन्य कामका लागि ग्रिल्सले जंगलमा उपलब्ध स्रोत साधनको सहयोगमा उपकरण बनाउँदै गरेका दृश्य पनि सार्वजनिक भएका छन् ।

ग्रिल्सको शोमा ओबामा पनि आइसकेका छन्

डिस्कभरी च्यानलमा प्रसारित हुने कार्यक्रम ‘म्यान भर्सेस वाइल्ड’ विश्वकै चर्चित टेलिभिजन शो हो । यस शोमा विश्वका कैयौँ चर्चित हस्ती समेत सहभागी भैसकेका छन् । यो कार्यक्रम विश्वका धेरै भाषामा रेकर्डसमेत गरिन्छ ।

ग्रिल्सको शोमा अमेरिकी राष्ट्रपति रहेका बेला बाराक ओबामा पनि सहभागी भैसकेका छन् । ओबामा र ग्रिल्स अलास्काको जंगलमा यात्रा गर्दै जलवायु परिवर्ततन, प्राकृतिक संसाधन तथा वन्यजन्तु संरक्षणका बारेमा चर्चा गरेका थिए ।