दिल्ली पब्लिक स्कुल बसका चालकको गल्तीले वीरगन्जमा लियो एक महिलाको ज्यान

113

वीरगंज, बैसाख ४ – वीरगंजमा बुधबार बिहान स्कुल बसले ठक्कर दिंदा एक महिलाको मृत्यु भएको छ । वीरगंज महानगरपालिका वडा नं १९ नगवा मिथिला नगरकी गुञ्जन चौरसियाको मुत्यु भएको हो ।

दिल्ली पब्लिक स्कुलको ना १ क ७७६७ नम्बरको बसको ठक्करबाट उनको मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ । अलौं माध्यमिक विद्यालयमा पढाउने उनी चढेको ना २३ प ७९७७ नम्बरको मोटरसाइकल अनियन्त्रित भइ पल्टेपछि स्कुल बसले चौरसियालाई किचेको थियो ।बसको पछाडिको भागले किचेर गम्भीर घाइते उनको नारायणी अस्पतालमा उपचारको क्रममा निधन भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्साका प्रवक्ता प्रहरी नायब उपरीक्षक अनन्तराम शर्माले जानकारी दिए ।

मोटरसाइकल चालक गुञ्जनको छोरा साहिल चौरसिया भने सकुशल छन् । माइस्थानबाट घण्टाघर आउँदै गरेको मोटरसाइकल माइस्थान चोक नजिकै अनियन्त्रित हुँदा मोटरसाइकलको पछाडि बसेकी चौरसिया खसेर विपरीत दिशाबाट जाँदै गरेको बसको पछाडिको चक्कामा परेकी थिइन् ।

चालकको गलतीले गुञ्जन चौरसियाको मुत्यु भएका घटना स्थलमा रहेका प्रतेक्षर्दशीले बताएका छन ।

यता घटना ढाकछोप गर्न र मृत्कका परिवारलाई मनाउन र प्रहरी प्रशासनलाई मिलाउन दिल्ली पब्लिक स्कुलका शिक्षकले मोटो रकम लिएर धाएको बुझिएको छ ।