वीरगन्ज पोखरीयामा मोटरसाइकल दुर्घटनामा एकको मृत्यु, एक गम्भीर घाइते

483

चिरन्जीवी यादव ,वीरगन्ज १८ मंसिर ।  पर्साको वीरगन्ज पोखरीयामा मंगलबार बिहान भएको सवारी दुर्घटनामा एक युवकको ज्यान गएको छ । वीरगन्जबाट करिब २० किलोमिटर पश्चिम वीरगन्ज पोखरीया सडकखण्ड अन्तरगत बैरियामा म्याजिक भ्यानको ठक्करबाट मोटरसाईकल चालकको घटना स्थलमै मृत्यु भएको हो ।

ना १ ज ८०२४ नम्बरको म्याजिक भ्यानले विपरित दिशातर्फबाट आइरहेको ना १२ प ५३९७ नम्बरको मोटरसाइकललाई पोखरीया नगरपालिका वडा नम्बर ९ बैरिया चोकमा ठक्कर दिदा मोटरसाईकल चालक बैरियाकै १८ वर्षिय रामपुकार मुखियाको घटना स्थलमै ज्यान गएको प्रहरी कार्यालय पोखरीयाका प्रहरी निरिक्षक मछिन्द्र बहादुृर केसीले बताए ।भ्यानका चालक गाडी छोडेर फरार रहेका छन् र उनको खोजी कार्य भईरहेको प्रहरी निरिक्षक केसीले बताए । प्रहरी निरिक्षक केसीका अनुसार बिहान करिब ७ बजे घटना भएको हो । म्याजिक भ्यान वीरगन्जबाट प्यासेन्जर लिएर पोखरीया तर्फ गईरहेको रहेको थियो भने बैरियाबाट मोटरसाईकलमा सवार मुखिया वीरगन्ज तर्फ आईरहेको अवस्थामा म्याजिकले ठक्कर दिएको थियो ।

शवलाई अहिले बैरिया चोकमा राखेर स्थानीयले प्रर्दशन गरिरहेका छन् । घटनामा संलग्न चालकलाई यथाशिघ्र पक्राउ गरी कार्बाहीको माग र मृतकलाई क्षतिपुर्तिको माग राख्दै बिहानदेखि स्थानीयबासी वीरगन्ज पोखरीया सडक अवरोध गरेका छन् ।

स्थानियको अवरोधका कारण बिहानदेखि वीरगन्ज पोखरीया सडकको यातायात पूर्णरुपले ठप्प रहेको छ ।