‘मिस कन्डोम’! अनौठो सौन्दर्य प्रतियोगिता

655

Share
  •  
  •  
  •  
एजेन्सी, संसारभर बिभिन्न खाले सौन्दर्य प्रतियोगिता हुने गर्दछ । अलग अलग जाति र स्थान विशेषका रुपमा पनि सौन्दर्य प्रतियोगिता हुने गर्दछ । नेपालमा पनि बिभिन्न  जाति,वर्ग स्थान विशेष सौन्दर्य प्रतियोगिता हुन्छन् ।
अनौठो सौन्दर्य प्रतियोगिता एसियाली देश थाइल्यान्डमा हुने गर्दछ, जुन प्रतियोगितालाई  ‘मिस कन्डोम’ प्रतियोगिता भने गरिन्छ । बिभिन्न खाले विवादका बीच हरेक वर्ष हुने उक्त प्रतियोगितामा चार  देशका २० सुन्दरीले भाग लिने गर्दछन ।

प्रतियोगितामा सहभागी सुन्दरीहरुलाई बिभिन्न स्थानको भ्रमण गराउदै सुरक्षित यौन सम्पर्कको बारे जनचेतना जगाउने काम गरिन्छ ।  प्रतियोगितामा कन्डोमलाई बेलुन जस्तै गरि फुलाउने प्रतिस्पर्धा समेत गरिन्छ । साथै प्रतियोगीले  निःशुल्क कन्डोम बढ्ने काम समेत गर्दछन्।

थाईल्याण्डमा बढ्दो असुरक्षित यौन सम्पर्कलाई  रोक्न उक्त प्रतियोगिता गर्ने गरिन्छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here