चोर्नीको टेडामा राजपाका कार्यकर्ता बिच भेटघाट कार्यक्रम

513

Share
  •  
  •  
  •  

वीरगन्ज १० भदौ शनिबार बीरगंज महानगरपालिका अन्तरगत वडा नं. ३२ को चोर्नीको टेडामा राजपाका कार्यकर्ता बिच भेटघाट कार्यक्रम समपन्न गरेका छन। सो कार्यक्रममा पार्टीका महासचिव राजेश मान सिंह , मुस्लिम बिभागका संयोजक खैरूद्दीन मियाँ , शिक्षक संघका केन्द्रीय महासचिव उमेश ठाकुर, जिल्ला उपाध्यक्ष मदन प्रसाद यादव,बिधार्थी नेता मधुसूदन चौरसिया,युवा नेता सुशील पटेल ,चुन्नु मिश्रा,स्थानीय नेता अब्दुल अंसारी आफताब आलम लगायत का उपस्थिति रहेको थियो । कार्यक्रमको अध्यक्षता रियाज मियाँ ठकुराईले र कार्यक्रमको संचालन जिल्ला सचिव उमेश लाल सहनीले गर्नु भएको थियोे ।

यता बिरगंज महानगरका मेयर पदमा रजपाको तर्फबाट पुर्व मेयर बिमल श्रीवास्तव,एवं महासचिव राजेसमान सिह बिच टिकट पाउने तीब्र आकान्छा देखिएको छ ।


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here