अशोक वैद्यको नेतृत्वमा श्रीलंकन राजदुत डब्लु.एस परेरा संग भेटघाट

376

Share
  •  
  •  
  •  

वीरगंज, १२ साउन नेपाल भारत सहयोग मंचका राष्ट्रिय अध्यक्ष अशोक कुमार वैद्यको नेतृत्वमा श्रीलंकन राजदुत महामहिम डब्लु.एस परेरा संग भेटघाट भएको सो भेटघाटमा विश्व हिन्दु परिषद नेपालका सम्पर्क प्रमुख सुनिल कुमार चौधरी र स्तम्भकार रणधीर चौधरीको पनि सहभागिता थियो । मिथिला–अवध संस्कृती संरक्षण परिषदले गर्न गइरहेको रामायण
सर्किट विषयमा दुई दिने कार्यशाला गोष्टीमा भाग लिन महामहिमलाई निमन्त्रणा दिइएको छ । बिदितै छ, रामायण सर्किटको चर्चा गर्दा अयोध्या र जनकपुर मात्र होइन श्रीलंकामा पनि आउने गर्दछ । गोस्वामी तुलसी दास जी ले पनि रामायणमा आधा भन्दा बढी श्रीलंका को ब्याख्या गर्नु भएको छ । यो त्रिदेशीय रामायण सर्कीट हुंदा तीन देश बिच धार्मिक पर्यटन पनि बढने छ । महामहिम डब्लु.एस परेरा ले यसलाई सकारात्मक रुपमा लिनु भएको र दुई दिन गोष्टीमा भाग लिने सहमती पनि जनाउने भएको र सोही क्रममा महामहिम ज्यु लाई बीरगंज र जनकपुर भ्रमणको निमन्त्रणा पनि गरीयो । आगामी महिनामा बीरगंज र जनकपुर भ्रमण गर्ने महामहिमले आश्वासन दिनु भयो ।


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here