दोस्रो चरणको स्थानीय तहको निर्वाचनमा ताप्लेजुङको फुङ्लिङ

88

Share
  •  
  •  
  •  

१८ जेठ, ताप्लेजुङ । दोस्रो चरणको स्थानीय तहको निर्वाचनमा ताप्लेजुङको फुङ्लिङ नगरपालिकाको मेयरमा नेकपा एमाले र नेपाली कांग्रेसबीच प्रतिस्पर्धा हुने भएको छ ।
नेपाली कांग्रेस र माओवादी केन्द्रबीच तालमेल हने भएपछि मेयर पदमा नेकपा एमालेका उम्मेदवार छत्रपति प्याकुरेल र कांग्रेस उम्मेदवार केशवप्रसाद दाहालबीच प्रतिस्पर्धा निश्चित भएको छ ।
चुनावको मिति नजिकिँदै जाँदा कांग्रेस-माओवादीले जिल्लाको एक मात्र नगरपालिका र दुई गाउँपालिका गरी तीन तहमा तालमेल गर्ने अन्तिम तयारी गरेका छन् । जसअनुसार फुङलिङ नगरपालिकामा मेयर पद कांग्रेस र उपमेयर माओवादी केन्द्रले लिने सहमति भएको छ ।
चुनावको मिति सरेपछि यसबारे औपचारिक घोषणा भने केहि दिनमा मात्रै गर्ने तयारी भएको कांग्रस स्रोतले जानकारी दिएको छ । उपमेयरमा माओवादी केन्द्रले बमबहादुर भट्टराई (तारा) लाई उठाएको छ । केही दिनमा नगरका अन्य वडाको समेत पद बाँडफाँड टुंगो लागेपछि कांग्रेससँग तालमेलबारे घोषणा हुने माओवादी केन्ऽले बताएको छ ।


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here