You are here: Home

टप फाईभ नोमिनिज फाटोपत्रकारहरुको नाम घोषणा

Published in समाचार Friday, 21 April 2017 14:46
Rate this item
(0 votes)

वीरगन्ज ८ बैशाख एनफएपीजेले राजधानीमा एक विशेष समारोह गरि फोटो कन्सर्न नेशनल फोटोजर्नालिजम अवार्ड २०७३ का विभिन्न ११ विधाहरुमा छनौट भएका टप फाईभ नोमिनिज फाटोपत्रकारहरुको नाम घोषणा गरेकोछ । घोषणा गरेका ११ विधाहरुमा नेपाल टेलिकम डेली लाईफ फोटोजर्नालिजम अवार्ड, श्रीधरप्रसाद आचार्य कल्चर एण्ड टुरिजम फोटोजर्नालिजम अवार्ड , थाहा अध्ययन प्रतिष्ठान पोलिटिकल फोटोजर्नालिजम अवार्ड ,कंगारु एजुकेशन अनलाईन फोटोजर्नालिजम अवार्ड ,पाटन प्याथ ल्याब फ्रिलान्स फोटोजर्नालिजम अवाड, ग्लोबल आईएमई बैक विजनेश फोटोजर्नालिजम अवार्ड , हेवी हेल्प लिङ्क फिमेल फोटोजर्नालिष्ट अवार्ड ,ओल्ड दरबार ईन्टरटेन्मेन्ट फोटोजर्नालिजम अवार्ड ,मेट्स एजुकेशन मोफसल फोटोजर्नालिष्ट अवार्ड ,ग्रेस ईन्टरनेसनल स्पोर्टस् फोटोजर्नालिजम अवार्ड ,भ्याली गु्रप एनएफपीजे एक्टीभ मेम्बर अवार्ड रहेका छन् ।

 

अन्य दुई विधाहरु एनएफपीजे एक्टीभ मेम्बर अवार्ड विधा बाहेक बांकी १० विधाहरुवाट विजेता हुने उत्कृष्ट १० फोटोपत्रकारहरुमध्य सबैभन्दा धेरै अंक प्राप्त गर्ने एक जना फोटोपत्रकारले मेगा बैंक फोटोजर्नालिष्ट अफ द ईयर अवार्ड प्राप्त गर्नेछ भने ५० हजार पुरस्कार राषिको डिबी थापा लाइफटाइम एचिभमेन्ट अवार्ड विजेताको घोषणा बैसाख १३ गते हुने भब्य समारोहमा घोषणा हुनेछन् ।

 

राजधानीका भृकुटीमण्डपस्थित नेपाल पर्यटन बोर्ड (एनटीबी)को सभाकक्षमा आयोजित कार्यक्रममा सबै टप फाईभ नोमिनिज फाटोपत्रकारहरुलाई प्रमाणपत्र वितरण गरिएको थियो । राजधानीको भद्रकालीस्थित आर्मी अफिस्र्स क्लवमा बैसाख १३ गते हुने यो विशेष समारोहको उद्घाटन प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले गर्नुहुनेछ । उक्त विशेष समारोहको दिउँसो ४ बजेदेखि साँझ ६ बजेसम्म नेपाल टेलिभिजनले प्रत्यक्ष प्रशारण गर्नेछ ।

क्याटेगोरी : एनटीसी डेली लाईफ

क्र. सं.      नाम                    मिडिया

१ सुनील सर्मा –सिन्हवा न्यूज एजेन्सी

 

२ केशव थापा –दि काठमाडौ पोष्ट

३ लक्ष्मीप्रसाद नाखुसी –नेपाल साप्ताहिक

४ स्कन्द गौतम –दि हिमालयन टाईम्स

५ सुरविन्द्र कुमार पुन –कान्तिपुर दैनीक

 

क्याटेगोरी :श्रीधर प्रसाद आचार्य कल्चर एण्ड टुरीजम

क्र. सं.      नाम                    मिडिया

 

१ लक्ष्मीप्रसाद नाखुसी –नेपाल साप्ताहिक

 

२ रत्नकृष्ण श्रेष्ठ– राष्ट्रिय समाचार समिति

३ स्कन्द गौतम –दि हिमालयन टाईम्स

४ शुनिल शर्मा –सिन्हवा न्यूज एजेन्सी

५ मनोज पौढेल –कान्तिपुर दैनीक

 

क्याटेगोरी : थाहा अध्ययन प्रतिष्ठान राजनैतीक अवार्ड

क्र. सं.      नाम                    मिडिया

१ दिनेश श्रेष्ठ –महिमा साप्ताहिक

२ बिकाश द्वारे –गोरखापत्र दैनीक

३ नवराज श्रेष्ठ –हिमालय टाईम्स नेपाली

४ निमेष राई –दि काठमाडौ पोष्ट

५ रोशन सापकोटा –राष्ट्रिय समाचार समिति

 

क्याटेगोरी : कंगारु एजुकेशन अनलाइन फोटोपत्रकारिता अवार्ड

क्र. सं.      नाम                    मिडिया

१ चन्द्र वहादुर आले –कठमाण्डौं टुडे डट कम

२ दिपक केसी –थाहाखबर डट कम

३ कृष्ण खड्का –रातोपाटी डट कम

४ प्रविण कोईराला –माई रिपव्लिका डट कम

५ मुकुन्द कालिकोटे –रिपोर्टर्स नेपाल डट कम

क्याटेगोरी : पाटन प्याथ ल्याव स्वतन्त्र फोटोपत्रकार

क्र. सं.      नाम                    मिडिया

१ नरेश कुमार श्रेष्ठ –स्वतन्त्र फोटोपत्रकार

२ किसोर श्रेष्ठ –स्वतन्त्र फोटोपत्रकार

३ पंंकज श्रेष्ठ –स्वतन्त्र फोटोपत्रकार (पर्सा)

४ राम गुरुङ –स्वतन्त्र फोटोपत्रकार (कास्की)

५ शुदर्शन रन्जीत –स्वतन्त्र फोटोपत्रकार(कास्की)

 

क्याटेगोरी : ग्लोवल आएमई बैङ्क विजनेश फोटोपत्रकारीता अवार्ड

क्र. सं.      नाम                    मिडिया

१ बालकृष्ण थापा–दि हिमालयन टाइम्स

२ प्रकाशचन्द्र तिमल्सेना–दि काठमाडौ पोष्ट

३ सागर बस्नेत–अभियान दैनीक

४ सन्ध्या श्रेष्ठ–अभियान दैनीक

५ शुनील प्रधान–कारोवार दैनीक

 

क्याटेगोरी : हेभी हेल्प लिङ्क महिला फोटोपत्रकारिताअवार्ड

क्र. सं.      नाम                    मिडिया

१ बीजु महर्जन–रातोपाटी डट कम

२ चन्द्रकला क्षेत्री–नयाँ पत्रिका दैनीक

३ कविता थापा–गोरखापत्र दैनीक

४ लक्ष्मी गारु–राष्ट्रिय समाचार समिति

५ सरिता श्रेष्ठ–पविल न्यूज डट कम

 

क्याटेगोरी : ओल्ड दरवार मनोरन्जन फोटोपत्रकारीता अवार्ड

क्र. सं.      नाम                    मिडिया

१ विकास द्धारे –गोरखापत्र दैनीक

 

२ महेश मान प्रधान –कान्तिपुर साप्ताहिक

 

३ नवराज वाग्ले–कान्तिपुर साप्ताहिक

 

४ सुरेश कुमार श्रेष्ठ– सुरज ठिकठाक डटकम

 

५ रोशन सापकोटा –राष्ट्रिय समाचार समिति

 

क्याटेगोरी : मेट्स एजुकेशन मोफशल फोटोपत्रकारिता अवार्ड

क्र. सं.      नाम                    मिडिया

१ दिवाकर भण्डारी –अन्नपूर्ण पोष्ट दैनीक–वारा

 

२ किरण आचार्य –इवाग्लुङ्ग डटकम –बागलुङ

 

३ कृष्णमणि बराल –अन्न्पूर्ण पोष्ट दैनीक –कास्की

 

४ मनोज पौडेल –कान्तिपुर दैनीक –कपिलवस्तु

 

५ मनिष पौडेल  –कान्तिपुर -पर्सा

क्याटेगोरी : ग्रेश इन्टरनेशनल खेलकुद फोटोपत्रकारीता अवार्ड

क्र. सं.      नाम                    मिडिया

१ खगेन्द्र कुमार राई –फाईट साप्ताहिक (बेलवारी)

 

२ नवराज श्रेष्ठ – हिमालय टाईम्स नेपाली

 

३ प्रविण कोईराला – नागरिक दैनिक

 

४ शुदर्शन रन्जीत –स्वतन्त्र फोटोपत्रकार

 

५ रोशन सापकोटा –राष्ट्रिय समाचार समिति

 

क्याटेगोरी : भ्याली ग्रुप एनएफपिजे एक्टीभ मेम्वर फोटोपत्रकारीता अवार्ड

क्र. सं.      नाम                    मिडिया

१ हरि मर्हजन – इसिएस मिडिया

२ किशोर श्रेष्ठ –स्वतन्त्र फोटोपत्रकार

३ पद्म सागर कक्षपति –सम्पदा फोटो भिजन

४ पंकज श्रेष्ठ –इसिमा डट कम (पर्सा)

५ शेहनवाज मोहम्मद –वेडिङ्डायरी नेपाल

Read 426 times

Leave a comment

                                                                                                                         yatradaily Pvt.Ltd        www.yatradaily.com,

                                                                                                      Birgunj, Ranighat 14  , This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   ,  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This website has been visited hit counter times from October 19, 2012