जनताको माया र विश्वास माथि खडा उत्रिन आफु प्रतिबद्ध : सांसद यादव

76

बिरगंज २१ असोज । समाजवादी पार्टी पर्सा जिल्लाका अध्यक्ष एवं प्रतिनिधिसभा सदस्य प्रदीप यादवले शुरु गरेको ‘जनता दर्शन’ कार्यक्रम अन्तर्गत आज पर्सा क्षेत्र न.१ , बिरगंज महानगरपालिका वडा न.१६ को भन्सार टोल का स्थानीयहरु संग भेटघाट तथा बैठक गरेका छन् |

दशैं ,तिहार र छठ को अवसर थपि संसदको चौथो अधिवेशन सम्पन्न भएपछिको खाली समयलाई सदुपयोग गर्दै सांसद यादवले आफ्नो निर्वाचन क्षेत्रमा ‘जनता दर्शन’ कार्यक्रम शुरु गरेका हुन् ।संसदको अर्को अधिवेशन शुरु नहुँदासम्म त्यो कार्यक्रमलाई निरन्तरता दिने र पर्व को बेला परत्यक्ष जनता संग भेट गरि शुभकामना साथ स्थानीय को समस्या बारे जानकार भइ समाधान तिर लागने सांसद यादवले बताए ।

निरन्तर समाज संग जोडेर सामाजिक मुद्दा उठान र समधान गर्ने तर्फ़ उन्मुख रहेका सांसद यादव ले यो खाली समयलाई विशेष रुपमा सदुपयोग गर्नका लागि आफूले ‘अपनेके सांसद, अपनेकेद्धार’ नाराका साथ जनता दर्शन कार्यक्रम शनिवारदेखि शुरु गरेको बताए ।

उनले भने क्षेत्र न.१ का जनता ले बिस्वास गरि मलाई निर्वाचित गराएको छ र म जनता को माया र बिस्वास माथि खडा उत्रिन आफु प्रतिबध रहेको भन्दै उनले आफ्नो क्षेत्रका हरेक जनताको घरमा पुगेरसमस्या बुझ्ने र त्यो समस्या तत्कालै समाधान गर्ने आफ्नो योजना रहेको बताए ।

बिरगंज महानगरपालिका को वडा न. १६ अन्तर्गत इनर्वा र को दलित बस्ति र भन्सार टोल का दलित , युवा , बृद्ध बृद्धा, महिला तथा अन्य स्थानीय संग भेटि समस्या,गुनासो , बिकाश का योजना बारे बुझेका सांसद यादव आफु छिटो भन्दा छिटो समस्या समाधान गर्ने र बिकाश तर्फ आवस्यक हरेक निकाय एवं मन्त्रालय र सथानीय सरोकार वाला संग समन्वय गरि क्षेत्र को जनतालाइ विकास को प्रतिभुती दिलाउने बाचा गरे |

जनता दर्शन कार्यक्रम मा स्थानीयले भौतिक सरचनाको आवश्यकता,सार्वजनिक शौचालय, सडकको मर्मत सम्भार, गाउँका बिजुली पोलहरुमा बती , सुधा खाने पनि लगायतको समस्या राखेका थिए |

सो जनता दर्शन कार्यक्रम मा वडा न.१६ का अध्यक्ष श्यामबाबु चौरसिया , समाजवादी पार्टी का नेता सुन्दर प्रसाद कुर्मी , बिरगंज महानगरपालिका का कार्यपालिका सदस्य सुशील साह कानु , समाजवादी पार्टी वडा न. १६ का इकाई अध्यक्ष अरुण यादव , स्थानीय अगुवा मुन्ना पटेल , लालदेव यादव , नगिना यादव लगायत सैक्ड़ो स्थानीयबासि को सहभागिता रहेको थियो |

बिरगंज को वडा न.३० लालपर्सा बाट सुरु गरिएको जनता दर्सन कार्यक्रम अन्तर्गत छिटै क्षेत्र न. १ को हरेक टोल र घर सम्म पुगे र हरेक व्यक्ति संग प्रत्यक्ष जोडिने बताए |