बिहारमा भाजपाको जित पछि भिस्वा र सिम्रौनगढ नाकाबाट भाजपा समर्थकद्वारा मदिरा तस्करी

158

वीरगन्ज ११ जेठ । पर्साको भिस्वा र बाराको सिम्रौनगढबाट अहिले मदिराको तस्करी बढेको छ । बिहारमा मदिरा प्रतिबन्ध भएको बेलादेखि भइरहेको मदिरा तस्करीले पछिल्लो समय लोकसभाको निर्वाचनमा भाजपाको जित भए पछि समर्थकहरूले खुशीयालीमा मदिराको आयात बढाएका हुन् । बारा र पर्साको सीमावर्ती क्षेत्रबाट मदिराको तस्करी अहिले सामान्य कुरा हो । तर भारतीय लोकसभा निर्वाचनपछि परिणाम घोषणा लगतै मदिराको आजकली तस्करी बढेको छ ।

भिस्वा र सिम्रौनगढवासी नाकाबाट बिहानैदेखि बेलुकीसम्म भारतीयहरूले साइकल, मोटरसाइकल, जीपभ्यान आदिबाट मदिराको तस्करी गर्दै आएको बताएका छन् ।प्रहरीले सूचना पाएर तस्करीको मदिरा पक्राउ गर्दै आएपनि अहिले निर्वाचनमा भाजपा समर्थकहरूले मदिरा ढुवानी गरेको कारण चुप बसेको छ । भारतीय सीमा सुरक्षा बल एसएसबी पनि यो विषयमा मौन नै छ । दुवै तर्फका सुरक्षाकर्मीहरूको सहमा अहिले भाजपा समर्थकहरूले ठूलो परिणामा मई २३ को लोकसभा परिणाम घोषणापछिको उत्सव मनाउन मदिरा भण्डारण गरेको स्रोतले जनाएको छ ।