मेयरका उमेदवार वीजय सरावगीद्धारा २ सय ५० वाढिपिडित परिवारलाइ राहत वितरण

945

वीरगन्ज ३० साउन संघीय समाजवादी फोरमका मधेसप्रदेश कोषाध्यक्ष तथा मेयरका उमेदवार वीजय सरावगीको विशेष पहलमा फोरम नेपाल पार्टीले जिल्लाको विभिन्न गाउका वाढिपिडित परिवारलाइ राहत वितरण गरेको छ । संघीय समाजवादी फोरम पर्साले आइतवार देखि सुरु गरेको राहत वितरणकार्य सोमबार पनि जारीराख्दै जिल्लाका २ सय ५० वाढिपिडित परिवारलाइ राहत वितरण गरेको छ । शनिवार देखि आएको बाढिको कारण घरवार विहिनभएका पिडित परिवारलाइ तत्काल राहतको पुर्याउने उदेश्यले त्रिपाल,चिउरा मिठा,चामल ,आलु भाडा बर्तन,लताकपडा लगायतको सामग्री वितरण गरिएको फोरमका पर्साका जिल्ला अध्यक्ष प्रदिप यादवले बताउनु भयो । जिल्ला अध्यक्ष प्रदिप यादव र मधेस प्रदेश कोषाध्यक्ष तथा मेयरका उम्मेदवार वीजय सरावगीको नेतृत्वमा गाउ गाउमा पुगेको राहतवितरण टोलीले वीरगन्ज महानगपालीकाको मनियारी,जगरनाथपुर ,उदपुरघुर्मीका २ सय परिवारलाइ राहत वितरण गरेको छ । पर्साको जगरनाथपुर गाउपालीका अन्तरगर्त रहेको गाउहरुको वाढिपिडितहरुलाइ राहत तिरण गरेको छ । केन्द्रिय सदस्य वीरेन्द्र यादवको नेतृत्वमा गाउहरुमा पुगेको राहतवितरण टोलीमा कृष्णमोहन यादव,जिल्ला सदस्य राजेश यादवलगायत स्थानिय नेता तथा कार्यकर्ताहरुको उपस्थिती रहेको थियो । वीरगन्जको महानगरपालीकाको उदयपुरघुर्मीमा राहत वितरण गर्दै वीरगन्ज महानगरपालीकाका मेयरका उम्मेदवार वीजय सरावगीले अबिरल बर्षा र बाढीले अक्रान्त बनेको मधेसमा सरकारले अहिलेसम्म राहतको व्यस्ता नगरेपनि आफुलगायत फोरम नेपाल पार्टीका हरेक नेता तथा कार्यकर्ता जनताको सबै दुखदर्दमा सहयोग र साथ दिने गरेको बताउनु भयो । उहाले मधेसी जनताको हकहितको लागी सधै लडिरहने संघीय समाजवादी फोरम मधेसको हरेक शुखदुखको समयमा मधेसी जनताको साथमा रहने प्रतिवद्धता समेत व्यक्त गर्नुभयो । नेता विजय सरावगीको विशेष सक्रियतामा फोरम नेपालले आइतवार पनि ४ सय पिडित परिवारलाइ राहत सामग्री वितरण गरेको थियो ।


SHARE